babskie sprawy

Tampo Bella Regular

Doskonale chłonny tampon, stosowany przy średnich krwawieniach. Powierzchnia tamponu jest pokryta delikatną włókniną, co zapobiega odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Tampo Bella Mini

Doskonale chłonny tampon, stosowany przy małych krwawieniach oraz zalecany dla kobiet stosujących tampon po raz pierwszy. Powierzchnia tamponu jest pokryta delikatną włókniną, co zapobiega odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Tampo Bella Super

Doskonale chłonny tampon, stosowany przy większych krwawieniach. Powierzchnia tamponu jest pokryta delikatną włókniną, co zapobiega odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Tampo Bella Super plus

Doskonale chłonny tampon, przeznaczony dla kobiet, dla których rozmiar Super jest niewystarczający. Powierzchnia tamponu jest pokryta delikatną włókniną, co zapobiega odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Tampo Bella – Niezawodna ochrona bez ograniczeń!

Tampo Bella to aż cztery rozmiary tamponów do wyboru dostosowanych do Twoich potrzeb. Mają smukły kształt i stożkowatą końcówkę, która ułatwia aplikację. Powierzchnia tamponów Tampo Bella jest otulona delikatną włókniną, co zapobiega odrywaniu się pojedynczych włókien i zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania.

Dlaczego wybrać tampon? Kiedy zaczynają się ‘te dni’ powstaje dylemat czy wybrać podpaski, czy tampony? W odróżnieniu od podpasek, tampony stosuje się wewnątrz ciała. Krew nie wydostaje się na zewnątrz i wchłaniana jest wewnątrz pochwy. Na zewnątrz pozostaje tylko sznureczek służący do usunięcia tamponu. Zatem tylko od Ciebie zależy jak się ubierzesz, gdyż tampon jest zupełnie niewidoczny nawet pod bardzo obcisłym strojem. Jeśli uprawiasz sport, dzięki tamponom również będziesz czuć się bardziej komfortowo. Możesz biegać, tańczyć, a nawet pływać.

Czy używanie tamponów jest bezpieczne? Lekarze i farmaceuci nie widzą przeciwwskazań do używania tamponów. Pamiętaj jednak, aby przed użyciem przeczytać dokładnie ulotkę wewnątrz opakowania. Bardzo ważne jest zachowanie higieny przed wprowadzeniem i wyjęciem tamponu oraz częstotliwość jego zmian. Tampon nie powinien przebywać wewnątrz pochwy dłużej niż 6-8h.

Czy można korzystać z tamponów podczas snu? Nie ma przeciwwskazań do stosowania tamponów podczas snu. Pamiętaj jednak, że również wtedy należy zachować higienę - aplikuj tampon zaraz przed snem i wyjmij go od razu po przebudzeniu.

PREMIUM COMFORT so easy & safe protection

System Premium Comfort – został opracowany specjalnie dla Tampo Bella, z myślą o użytkowniczkach tamponów. To zestaw cech odpowiedzialnych za to co w tamponie najważniejsze: chłonność i bezpieczeństwo. Bezpieczny sznureczek Podczas produkcji tamponów Tampo Bella, na pasku wiskozy umieszcza się sznureczek, a następnie pasek ten zwija się na kształt tamponu, ze sznureczkiem w środku. Taki sposób umieszczania sznureczka eliminuje niebezpieczeństwo jego ewentualnego zerwania w trakcie usuwania tamponu. Specjalne rowki W procesie produkcji tamponów Tampo Bella powstają rowki, które ułatwiają dystrybucję i odprowadzanie krwi menstruacyjnej do wewnątrz tamponu. Rowki w tamponach Bella ułożone są równolegle względem siebie, dzięki czemu tampon nasiąka równomiernie, dopasowując się do ciała. Zwiększona strefa chłonności Dzięki zwiększonej chłonności główki, tampon prawidłowo wchłania krew menstruacyjną i rozprowadza ją do środka tamponu, dzięki czemu jeszcze lepiej chroni cię przed wydostaniem się cieczy na zewnątrz. Włókninowa otoczka Wierzchnią warstwą tamponów Tampo Bella jest włóknina, otulająca tampon od podstawy aż do jego czubka. Niezwykle delikatna otoczka zabezpiecza tampon przed wydostaniem się na zewnątrz wolnych włókienek taśmy chłonnej, zapewniając użytkowniczce komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

zobacz również