W końcu w Alpach! [WIDEO]

Podróż dłużyła mi się strasznie, bo chciałam jak najszybciej znaleźć się w Hintertux. Jest to miejscowość położona najbliżej lodowca, który nazywa się dokładnie tak samo. Lodowiec ma ponad 3 250 m n.p.m. Więcej o nim możecie przeczytać tutaj.

Razem z moją przygodą, zaczyna się również Wasza zabawa – oprócz udziału w konkursach, zachęcam Was do głosowania w sondach. Marka Bella przygotowała dla mnie kilka misji do wykonania i to Wy finalnie zdecydujecie, jakim wyzwaniom będę musiała stawić czoła. Na blogu pojawią się sondy, w których możecie zagłosować. Zadania czasami będą szalone i zwariowane, ciekawa jestem, które zdobędą Wasze uznanie  Wszystkie zwycięskie zadania zostaną uwiecznione a materiał wideo będziecie mogli zobaczyć na blogu. Śledźcie więc mojego bloga codziennie.

Obiecuję, że postaram się pokazać Wam jak najwięcej fajnych miejsc, może poznam ciekawych ludzi. Kto wie co mnie tutaj spotka? Hotel Alpenbad Hohenhaus, w którym zamieszkałam, to hotel z bardzo długą historią – początki sięgają 1820 roku. Na miejscu przywitała mnie Melinda, Węgierka, która uwielbia narty i Austrię. Nie lubię hotelowych pokoi, ponieważ są zimne, takie bezosobowe, tym razem jednak pozytywnie się rozczarowałam. Pokoje okazały się bardzo przytulne, mam nadzieję, że dzięki temu nie będę tak bardzo tęsknić za Hanią. No i dzięki Wam oczywiście! Musicie mi pomóc zorganizować sobie czas! Bardzo liczę na Waszą pomoc w wyborze zadań. Jestem zmęczona po podróży, idę odpocząć. Spotkamy się za kilka dni, gdy będę realizować pierwsze rzucone mi przez Was wyzwanie.