Dzieci nasz skarb! [WIDEO]

Dzieci nasz skarb. Wczoraj miałam malutki kryzys... W każdym dziecku widziałam moją córkę, dlatego ten odcinek dedykuję jej! Jeżeli planujecie urlop z małym dzieckiem, to Zillertal jest idealnym miejscem. Na stoku, tuż obok kolejki znalazłam przedszkole, prawdziwe przedszkole z opiekunkami. Spokojnie mogłabym zostawić tam Hanię. Zadziwiła mnie też ilość szkółek narciarskich dla dzieciaków - trzeba wręcz uważać, bo ciągle pod nogami plątały się maluszki. 

A teraz najistotniejesze, bo pewnie czekacie w napięciu na informację, które zadanie wygrało. Otóż zdecydowanie chcecie zobaczyć mnie zjeżdżającą na saneczkach i to na dodatek w nocy.  Nigdy wcześniej nie miałam okazji uczestniczyć w takim zjeździe. A jak się okazało, nie dostałam taryfy ulgowej - trasa miała, aż 7 kilometrów. Cóż mogę Wam powiedzieć? Było wielkie WOW! Nie wiem z jaką prędkością mknęłam, ale zapewniam, że bardzo szybko. Z jednej strony śnieżna ściana, z drugiej stroma skarpa. Adrenalina sięgnęła zenitu. Bałam się, ale było świetnie! 

Mam jeszcze dla Was mały bonus. W sondzie do wyboru mieliście również zadanie polegające na przymierzeniu stroju ludowego, które choć nie wygrało – postanowiłam też zrealizować. Jak zobaczyłam sklep z takimi strojami, nie mogłam sobie odmówić przyjemności ich przymierzenia. Ponoć w każdym tyrolskim domu ów przebranie zajmuje swoje zaszczytne miejsce. Szkoda, że my Polacy tak mało czerpiemy z kultury ludowej. 

A jutro kolejna, już ostatnia sonda, co tym razem dla mnie wybierzecie? 

Pamiętajcie też o konkursie! Czas na dodawanie swoich zdjęć macie tylko do wtorku!

Formularz znajdziecie tutaj